HIZKUNTZAK
  • Tutore eta irakasle zerrenda (DBH)

    2022-23 ikasturtea


DBH


DBH1

· Egoitz Sayar | Susana Marcos (A)
· Maitane Segura | Gema Ines (B)
. Eider Bergaretxe | Gema Ines (C)
· Haizea Saez de Eguilaz | Eoghan Ciamhac (D)


· Mezua bidaltzeko: Inika
· Telefonoz hitz egiteko:
943 52 03 97 (luz. 214)
– Ordurik aproposena: asteazkenetan, 14:00-15:00

DBH2

· Sara Aramendi | Enara Alfonso (A)
· Olatz Mimendia | Joxerra Iriarte (B)
. Manex Eizmendi | Joxerra Iriarte (C)
· Unai Esnal | Enara Alfonso (D)


· Mezua bidaltzeko: Inika
· Telefonoz hitz egiteko:
943 52 03 97 (luz. 214)
– Ordurik aproposena: asteazkenetan, 14:00-15:00

DBH3

· Aitor Perez (A)
· Ekaitz Etxeberria (B)
. Ane Gallastegi | Miren Usabiaga (C)
· Ane Sobreviela | Janire Urrestarazu (D)
· Nerea Abancens (E)


· Mezua bidaltzeko: Inika
· Telefonoz hitz egiteko:
943 52 03 97 (luz. 233)
– Ordurik aproposena: asteazkenetan, 14:00-15:00

DBH4

· Nerea Laurenz | Maialen Garmendia (A)
· Maite Landatxe | Maialen Garmendia (B)
. Itxaro Sarasola (C)
· Maite Ruiz de Azua (D)
· Shanti Urruzola (E)


· Mezua bidaltzeko: Inika
· Telefonoz hitz egiteko:
943 52 03 97 (luz. 233)
– Ordurik aproposena: asteazkenetan, 14:00-15:00

MINTEGIAK (DBH)

Biologia-Geologia | Fisika-Kimika
Naturaren Zientziak | Zientzia aplikatuak

Petro Vera, Maialen Garmendia, Egoitz Verdugo, Maite Landatxe, Shanti Urruzola, Nerea Laurenz, Manex Eizmendi, Enara Alfonso, Igor Iriarte

Matematika

Nerea Laurenz, Manex Eizmendi, Jon Iriondo, Fatima Gonzalez, Ane Gallastegi, Ekaitz Etxeberria, Enara Alfonso

Euskara eta literatura

Iker Goñi, Ane Badiola, Sara Aramendi, Miren Usabiaga, Irati Muxika, Haizea Saez de Eguilaz, Janire Urrestarazu, Susana Marcos

Gaztelania eta literatura

Olatz Mimendia, Ane Sobreviela, Maite Ruiz de Azua, Ane Badiola, Janire Urrestarazu, Miren Usabiaga, Susana Marcos

Ingelesa

Maitane Segura, Joxerra Iriarte, Itxaro Sarasola, Nerea Abancens, Eoghan Seosamh

Gizarte Zientziak

Egoitz Sayar, Eider Bergaretxe, Nerea Abancens, Goizargi Iglesias, Eoghan Seosamh

Gorputz Hezkuntza

Unai Briñas, Unai Esnal, Aitor Perez

Plastika

Marijo Mendiola, Joxerra Iriarte

Musika

Gema Ines, Ane Sobreviela

Teknologia

Marijo Mendiola, Enara Alfonso, Ekaitz Etxeberria, Shanti Urruzola, Manex Eizmendi

Etika

Nerea Laurenz, Egoitz Verdugo, Ane Sobreviela, Unai Esnal, Enara Alfonso, Janire Urrestarazu, Eider Bergaretxe, Ane Badiola, Nerea Abancens, Goizargi Iglesias, Maialen Garmendia

Aukerakoak eta hautazkoak

· Frantsesa: Olatz Mimendia, Fatima Gonzalez
· Ikaste teknikak: Joxerra Iriarte
· Oinarrizko matematika: Enara Alfonso
· IKT: Ane Gallastegi
· Mekatronika: Ekaitz Etxeberria
· Ekonomia: Olatz Mitxelena
· Latina: Maite Ruiz de Azua

· Sormen tailerra: Marijo Mendiola
· Adierazpen artistikoa: Gema Ines
· Zientzia txokoa: Shanti Urruzola
· Jolasa eta kirola: Unai Esnal, Unai Briñas, Aitor Perez
· OKE: Aitor Perez, Unai Briñas, Unai Esnal
· Komunikazio tailerra: Janire Urrestarazu